Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-12-2019 11:26   Güncelleme : 27-12-2019 11:39

Yılbaşında 2 bin polis görev yapacak

Sakarya Emniyet Müdürlüğü halkın yeni yıla huzur ve güven ortamında girebilmesi amacıyla bir dizi tedbir aldı. Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada Yılbaşı gecesinde 2 bin personelin görev yapacağını bildirdi.

Yılbaşında 2 bin polis görev yapacak

Sakarya Emniyet Müdürlüğü Yılbaşı gecesinde tedbir amacıyla 106 noktada 2000 personelle görev alacağını açıkladı.

Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada; “İlimizde genel güvenlik ve asayişin sağlanması, halkımızın can ve mal güvenliğinin temini ile vatandaşlarımızın yılbaşını huzur ve güven içerisinde geçirebilmeleri için İlimiz merkez ve ilçelerinde emniyet ve trafik tedbirleri planlanmıştır. Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Yılbaşı Tedbirleri kapsamında 29/12/2019 Cumartesi gününden 01/01/2020 Salı gününe kadar alınacak tedbirler kapsamında Sakarya İl genelinde 106 noktada 2000 Emniyet Teşkilatı Mensubu personel görevlendirilmiştir.” denildi.

Tedbirlerin öncelikle halkın yoğun olarak bulunduğu yerlerde görevli tüm ekiplerce alınacağının belirtildiği açıklamada, “Uygulama noktalarında denetimler artırılarak aynı hassasiyette sürdürülecektir. Alışveriş merkezlerine (AVM) personel görevlendirilmesi yapılmıştır. Şehir içi ve çevre karayollarındaki görevli trafik ekiplerinin sayısı artırılmıştır. Vatandaşlarımızın yoğun olarak bulunacağı bölgelere yaya devriyeler görevlendirilmiştir. Şehrin muhtelif yerlerinde müdahale ekipleri görevlendirilmiş ayrıca takviye hazır kuvvet personeli planlanmıştır” ifadelerine yer verildi. Ayrıca vatandaşların, Emniyet Müdürlüğünün görev alanına giren her tür konu ile ilgili olarak 155 Polis İmdat hattını 24 saat arayabilecekleri belirtildi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Muhteşem geri dönüş!
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Vali fabrikaları gezdi
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Reklamı Geç
Advert