YAŞAM
Giriş Tarihi : 27-01-2020 15:40   Güncelleme : 27-01-2020 15:57

Yardım paketinin içinden çıkan not yürekleri burktu

Elazığ’da meydana gelen 6.8’lik deprem sonrasında yardım kampanyası başlatılan Sakarya'da duygulandıran bir olay yaşandı. Bir kişinin bıraktığı yardım paketinin içine notla birlikte cebindeki son 40 lirasından 20 lirasını  verdiği ortaya çıktı. Parası az, gönlü büyük kişinin notta; "cebimde son 40 TL param var. 20 TL'sini gönderiyorum. 20 TL kendime bıraktım. Hanım hamile olur da canı bir şey ister diye 20 TL gönderebiliyorum" yazıldığı görüldü.

Yardım paketinin içinden çıkan not yürekleri burktu

Merkez üssü Elazığ'ın Sivrice ilçesinde geçtiğimiz Cumartesi günü meydana gelen 6.8'lik depremin ardından yurdun dört bir yanında yardım kampanyaları başlatıldı.

Sakarya'da Büyükşehir Belediyesi'nce afetzedeler için başlatılan yardım kampanyasına Sakaryalılar büyük destek veriyor. 

Yardımlar sırasında duygulandıran bir olay yaşandı. Eşi hamile olan bir kişinin bıraktığı yardım paketinin içine notla birlikte cebindeki son 40 lirasından 20 lirasını  verdiği ortaya çıktı. 

Notta; "Sevgili kardeşim cebimde son 40 TL param var. 20 TL'sini gönderiyorum. 20 TL kendime bıraktım. Hanım hamile olur da canı bir şey ister diye 20 TL gönderebiliyorum. Annemin bana kullanmam için verdiği battaniyeyi gönderiyorum. Allahım yardımcınız olsun. Sevgilerle Ramazan-Tülay Alkan. Olurda Sakarya'ya yolun düşer kardeşim olursa evimde misafir etmek isterim"yazıldığı görüldü.
 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Muhteşem geri dönüş!
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Vali fabrikaları gezdi
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA