GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-02-2020 11:45   Güncelleme : 08-02-2020 11:46

Selçuk Yaşar SAMEK İl Koordinatörü oldu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde çeşitli görevlerde bulunan ve AK Parti'den Milletvekili adayı olan BİMTAŞ Özel Kalem Müdürü Selçuk Yaşar, Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nde SAMEK İl Koordinatörlüğü'ne getirildi. 

Selçuk Yaşar SAMEK İl Koordinatörü oldu

2005 yılı mayıs ayında İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki BİMTAŞ’ ta göreve başlayıp BİMTAŞ’ta Kalite yönetimi ve Halkla ilişkiler yöneticiliği, Basın Danışmanlığı, Özel kalem Müdürlüğü görevlerinde bulunan, geçtiğimiz yerel seçimlerde AK Parti Akyazı belediye Başkan aday adayı da olan  Selçuk Yaşar, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce tarafından SAMEK İl Koordinatörlüğü'ne getirildi. Yaşar ayrıca SGM Sapanca Sorumlusu'da oldu. 

Yeni görevini sosyal medya hesabından duyuran Selçuk Yaşar; "Sakarya Büyükşehir Belediye başkanımız dava adamı Ekrem Yüce’nin tensipleriyle Sakarya Büyükşehir belediyesinde göreve getirildim. 7‘den 70’e eğitim faaliyetleriyle tüm Sakaryalılara dokunmayı hedefleyen  Sosyal Gelişim Merkezi Sapanca ve SAMEK Sakarya olmak üzere iki farklı bünyede iki farklı görevi bir arada yürüteceğim . Bu bir anlamda yeni bir bakış açısını içerisinde barındırıyor.  Sizlerin desteğiyle Sakaryamıza faydalı olabilmek için var gücümle çalışacağım" dedi. 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Muhteşem geri dönüş!
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Vali fabrikaları gezdi
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA