GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-03-2020 14:49   Güncelleme : 30-03-2020 14:54

SUBÜ'ye öğretim üyesi ve öğretim görevlisi alınacak

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi çeşitli fakülte ve meslek yüksekokullarında görevlendirilmek üzere 26 akademik ve 2 sözleşmeli personel alacak.

SUBÜ'ye öğretim üyesi ve öğretim görevlisi alınacak

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörlüğü 4/B sözleşmeli personel, Öğretim Görevlisi ve Öğretim Üyesi alımı için ilana çıktı. Resmi Gazete’ de yayımlanan ilana göre Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakülteleri ve çeşitli meslek yüksekokullarında görevlendirilmek üzere 14 Öğretim Görevlisi, 12 Öğretim Üyesi ve SUBÜ Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı’nda çalıştırtılmak üzere 1 Mühendis ile 1 Tekniker alınacak.

Yapılan açıklamada “Adaylar ilanın Resmi Gazete de yayımlandığı günden itibaren 15 gün içinde Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığı resmi internet sayfası https://ilan.subu.edu.tr den ilan tarihi itibariyle temin edilecek başvuru formu ve istenilen belgelerle birlikte (e-devletten alınan karekodlu belgeler veya kurumlarca onaylanmış ıslak imzalı ve mühürlü belgeler), başvuru yapabilir.” denildi.