GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-04-2020 15:58

Doğal ölüm dendi, koronavirüs testi pozitif çıktı

İki gün önce vefat eden Ayhan Salman'a doğal ölüm raporu verildi. Bir gün sonra sonucu çıkan testte Salman'ın koronavirüs kaptığı tespit edildi.

Doğal ölüm dendi, koronavirüs testi pozitif çıktı

İki gün önce Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde vefat eden Ayhan Salman'a doğal ölüm raporu verildi. Sağlık Müdürlüğü'nden gelen ekipler ailesinin oturduğu Aralık Mahallesi'nde 6 evin bulunduğu sitede ikamet edenlere 14 gün süreyle kendilerini izole etmeleri gerektiğini bildirdi.

BİR GÜN SONRA TEST SONUCU ÇIKTI

Çark Caddesi'nde iş yeri bulunan ve bir süredir kanser tedavisi gören Ayhan Salman Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde hayatını kaybetti. Salman, yapılan koronavirüs test sonucu henüz çıkmadığı için doğal ölüm raporu hazırlanarak defnedildi. Bir gün sonra sonucu çıkan testte Salman'ın koronavirüs kaptığı tespit edilince Sağlık Müdürlüğü ekipleri, Ayhan Salman'la aynı sitede birlikte oturduğu aile mensuplarına 14 gün süreyle kendilerini izole etmelerini istedi. Aile bireylerini bilgilendiren ekipler koronavirüs semptomlarının görülmesi halinde hastaneye başvurmaları gerektiğini bildirdi. (HABERLİSİN.COM)