YAŞAM
Giriş Tarihi : 21-05-2020 16:25   Güncelleme : 21-05-2020 16:31

Koronayı yenen anne kızına böyle kavuştu!

Adapazarı’nda yaşayan ve KYK yurdunda özel güvenlik görevlisi olarak çalışan Emine Tekoğlu korona tedavisinin ardından kızına kavuştu. Anne ile kızın buluşması duygusal anlara sahne oldu.

Koronayı yenen anne kızına böyle kavuştu!

EDAVİSİ 23 GÜN SÜRDÜ

Sakarya Gençlik ve Spor il Müdürlüğüne bağlı KYK yurdunda özel güvenlik görevlisi olarak çalışan Emine Tekoğlu rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Tekoğlu’na yapılan covid-19 testinin sonucu pozitif çıktı. Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alınan Emine Tekoğlu 23 günlük tedavinin ardından iyileşerek sağlığına kavuştu. Tekoğlu son yapılan testinin negatif çıkmasıyla bugün taburcu edilerek evine gönderildi.

KIZINA SARILIP…

Emine Tekoğlu’nun küçük kızı annesinin iyileşip eve geleceğini öğrenince süslenip annesini karşıladı. Tekoğlu sağlığına ve kızına kavuşmanın sevincini yaşadı. 23 gündür görüşemediği kızıyla kavuşan Emine Tekoğlu “Zor ve sıkıntılı bir süreçti. Önce sağlığıma ardından da hasretini çektiğim kızıma kavuşmanın mutluluğunu yaşıyorum” dedi. Tekoğlu sağlığına kavuşması için emek harcayan bütün sağlık çalışanlarına teşekkür etti.