21 Mayıs 2022|Cumartesi,17:55:05
 
  • HAVA DURUMU:
  • Parçalı Bulutlu
PİYASALAR Güncelleme : 21.05.2022
DOLAR
15,8769
EURO
16,8435
ALTIN
942,56
BİTCOİN
$1,4300 43,05
HAFTANIN POPÜLER YAZARI
Semih Kaçar
Semih KaçarNE SÖYLÜYORUZ NE ANLIYORUZ!7 dakika da okunur
11 Ocak 2022 - 15:42
11 Ocak 2022 - 15:422 dakika da okunur 0 yorum Koleksiyona EkleŞİKAYET BİLDİR
MARMARA GÖZ
  • PAYLAŞ
2 dakika da okunur
0 yorum

Göz doktoru Alper Dinçyıldız, Özel Marmara Göz Tıp Merkezi’nde

İstanbul’da sevilen ve tanınan göz doktoru Alper Dinçyıldız , Sakarya’da Özel Marmara Göz Tıp Merkezi’nde muayenelerine başladı.

Göz doktoru Alper Dinçyıldız, Özel Marmara Göz Tıp Merkezi’nde
MARMARA GÖZ


Sakarya’nın en köklü sağlık kurumlarından Özel Marmara göz tıp merkezi, göz doktoru alper dinçyıldız'ı kadrosuna kattı.

Muayenelerine başlayan alper dinçyıldız, İstanbul Çapa Tıp Fakültesi ve Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi göz Ana Bilim Dalı'nda ihtisasını tamamlayıp göz uzmanı ünvanı aldı.

10 binin üzerinde cerrahi operasyonu başarıyla tamamlayan Op. Dr. alper dinçyıldız, 15 yılı aşkın tecrübesi ile katarakt-Refraktif Cerrahi, Retina, Şaşılık, Glokom alanlarında çalışmalarını sürdürüyor.

Özel Marmara göz tıp merkezi’nin Şirket Müdürü Seyfi Dertli Op. Dr. alper dinçyıldız’ın transferi ile ilgili “Hekimimizi İstanbul bölgeden tanıyorduk, birden fazla kez beraber çalışmak niyetiyle bir araya geldik. Hocamızın hastalarımıza içten yaklaşımı, sağlık etiğine verdiği önem, cerrahi alandaki başarıları bizi motive etti ve sonucunda beraber çalışmak bugüne nasip oldu. Türkiye'nin her yerinden hastalarımız var, bu teveccühün hakkını vermeye çalışıyoruz. Yıl boyunca yaptığımız yatırımlar ile en modern teknolojilerle donattığımız kurumumuz, bu zamana kadar hep olduğu gibi sağlığı öncelik alarak en donanımlı ekip ve ekipmanlarla hizmet vermeye devam edecek.” dedi.

SGK ile anlaşmalı gözlük reçeteleri yanında, katarakt ameliyatı, akıllı lens (3 odaklı), retina hastalıkları, şaşılık, göz çevresi ve kapak ameliyatları, kuru göz, göz tansiyonu, şeker hastalığına bağlı göz hastalıklarında tedavi sunan Özel Marmara göz tıp merkezi'nin Özel Sağlık Sigortaları ile anlaşması bulunuyor.

Özel Marmara göz tıp merkezi Adresi;
Çark Caddesi Adapazarı Belediyesi Arkası Cumhuriyet Mahallesi Annem Sokak No:4 Adapazarı /Sakarya

İletişim: 0 264 333 24 44

YORUM YAP
Adınızı yazınız
Yorumunuzu yazınız!

İLGİLİ HABERLER

Etiketlere göre arama:

Aramaktan Vazgeç