27 Kasım 2021|Cumartesi,11:36:06
 
  • HAVA DURUMU:
  • Parçalı Bulutlu
PİYASALAR Güncelleme : 27.11.2021
DOLAR
12,4902
EURO
14,1332
ALTIN
714,43
BİTCOİN
$0,8278 51,44
HAFTANIN POPÜLER YAZARI
Semih Kaçar
Semih KaçarNegatiften Pozitife; Pozitif Psikoloji PERMA Modeli7 dakika da okunur
24 Kasım 2021 - 21:13
24 Kasım 2021 - 21:132 dakika da okunur 0 yorum Koleksiyona EkleŞİKAYET BİLDİR
  • PAYLAŞ
2 dakika da okunur
0 yorum

Bize acil küçük sanayi sitesi arazisi gerekiyor

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Başkanı Akgün Altuğ, şehrin en büyük ihtiyaçlarının başında küçük sanayi sitelerinin geldiğini belirterek ; "Bize acil küçük sanayi sitesi arazisi gerekiyor" dedi.

Bize acil küçük sanayi sitesi arazisi gerekiyor

SATSO'nun Kasım Ayı Olağan Meclis Toplantısı'nda konuşan Altuğ, bütün üyeler ile birlikte şehre katkı vermek için çalıştıklarını söyledi.

"87 kişilik meclisimizden maalesef Abdurrahman Çakar ve Halit Evin abilerimizi covid virüsüne kurban verdik" diyen Altuğ; "Bu bağlamda toplantımızda ağırlamaktan mutluluk duyduğumuz Başkanımız Ekrem Yüce’den bir ricamız var: Bu şehrin abisi olarak tanınan, sayısız yardımseverlik davranışında bulunan Halit Evin abimizin isminin şehrimizde bir sokak veya caddeye verilmesini talep ediyoruz. Bu kendisinin ismini yaşatmak adına çok önemli bir armağan olacaktır." diye konuştu.

Oda olarak şehir için üretmeye çalıştıklarını anlatan Altuğ, sözlerini şöyle sürdürdü; "OSB’ler ile ilgili masterplan çalışmaları yapıyoruz ve planladığımız OSB’lerin ne ihtiyaçları varsa buna uygun planlar uygulamaya çalışıyoruz. Başkanımızın da şehrimizin sanayi şekillenmesinde desteklerinizi esirgemeyeceğini biliyoruz. Şehrin en büyük ihtiyaçlarının başında küçük sanayi sitelerinin şehrimizin içinde sıkışmışlığı gelmektedir. Bize acil küçük sanayi sitesi arazisi gerekiyor ve bu konuda başkanımızla sürekli iletişim ve toplantı halindeyiz. Gösterdiği ilgi ve meclis toplantımıza iştirak ettiği için kendisine tüm meclisimiz adına şükranlarımızı sunuyoruz.” dedi.

YORUM YAP
Adınızı yazınız
Yorumunuzu yazınız!

Etiketlere göre arama:

Aramaktan Vazgeç