22 Eylül 2021|Çarşamba,17:23:21
 
  • HAVA DURUMU:
  • Parçalı Bulutlu
PİYASALAR Güncelleme : 22.09.2021
DOLAR
8,6510 0,28
EURO
10,1638 0,46
ALTIN
493,72 0,31
BİTCOİN
$18,3200 12,53
HAFTANIN POPÜLER YAZARI
Semih Kaçar
Semih KaçarNegatiften Pozitife; Pozitif Psikoloji PERMA Modeli7 dakika da okunur
07 Temmuz 2021 - 21:30
07 Temmuz 2021 - 21:302 dakika da okunur 0 yorum Koleksiyona EkleŞİKAYET BİLDİR
  • PAYLAŞ
2 dakika da okunur
0 yorum

Büyükşehir o iddiaları yalanladı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Sakaryaspor’a 21 milyon aktarıldığı yönündeki iddiaları yalanladı. Büyükşehirden yapılan açıklamada; "Bahse konu olan haberde yer alan ifadeler asılsız ve mesnetsiz olup, konuyla ilgili gerekli yasal sürecin takip edileceğini ifade ediyoruz" denildi.

Büyükşehir o iddiaları yalanladı

Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklama şöyle; "
basın /> Bazı basın yayın organlarında yer alan Büyükşehir Belediyesi’nin Sakaryaspor’a 21 milyon aktardığıyla ilgili iftira Sakaryaspor’a gönül verenleri rahatsız etmiştir.

Sakaryaspor, şehrimizin ortak paydası, 55 yıllık mazisinde elde ettiği belediye gurur kaynağımız olmuştur.

Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem Yüce de Sakaryaspor’a gerek maddi gerekse manevi destekleriyle yıllardır güç katmıştır.

sakaryaspor 21 milyon aktarıldığı iddiası  gerçeği yansıtmadığı gibi, Sakaryaspor üzerinden kurulmak istenen oyunları da gözler önüne sermektedir.

Bu iddiaları gündeme getiren, kamuoyunda algı oluşturan kişiler ilgili makamlardan izin alarak Sakaryaspor kulübünden bilgi alıp iddialarının asılsız olduğunu görebilirler.

Elbette şehrimizin en büyük markası Sakaryaspor’a Büyükşehir Belediye Başkanımız  Ekrem Yüce’nin, Erenler belediye başkanlığı döneminden beri yıllardır maddi manevi destekleri olmuştur.

Ancak; bu destekler, Başkanımızın iş dünyası ve saygın çevresinin aracılığı ve katkılarıyla olmuştur. Dolayısıyla Başkanımızım Sakaryaspor’a verdiği destek Belediyemiz kaynaklarından yapılmadığı için belediye hizmetlerini kesinlikle aksatmamıştır.

Sakaryaspor üzerinden Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce’ye ve kurumumuza internet sitesi ve gazeteler üzerinden atılan iftiraları üzüntü ve taaccüple karşılıyor ve doğru bilgiyi vatandaşlarımıza arz ediyoruz.

Tüm bunların yanında bahse konu olan haberde yer alan ifadeler asılsız ve mesnetsiz olup, konuyla ilgili gerekli yasal sürecin takip edileceğini ifade ediyoruz"
 

YORUM YAP
Adınızı yazınız
Yorumunuzu yazınız!

Etiketlere göre arama:

Aramaktan Vazgeç