31 Ekim 2020|Cumartesi,11:11:06
 
  • HAVA DURUMU:
  • Parçalı Bulutlu
PİYASALAR Güncelleme : 31.10.2020
DOLAR
8,3465 0,70
EURO
9,6728 0,08
ALTIN
504,34 1,32
BİTCOİN
$13.577,9900 2,95
HAFTANIN POPÜLER YAZARI
Semih Kaçar
Semih KaçarSTRATEJİDEKİ HESAP KÜLTÜRE UYAR MI?4 dakika da okunur
23 Eylül 2020 - 19:40
23 Eylül 2020 - 19:402 dakika da okunur 0 yorum Koleksiyona EkleŞİKAYET BİLDİR
  • PAYLAŞ
2 dakika da okunur
0 yorum

Canlı yayında eşiyle yüzleşti

Adapazarı’nda Rabia Halıcı ve bir yaşındaki oğlu Gurur’la birlikte çıktığı alışveriş sonrası kaybolmuştu. Rabia Halıcı’nın eşi Doğuş Halıcı, TV programına başvurması ardından haber alınamayan Rabia Halıcı bugün canlı yayına geldi.

Canlı yayında eşiyle yüzleşti

Adapazarı'nda bulunan evlerinden dün öğle saatlerinde kayınvalidesi ve kırmızı bebek arabasında bulunan bir yaşındaki Gurur isimli bebeğiyle evlerinden çıkan Rabia Halıcı, oğluyla birlikte kayboldu. Rabia Halıcı’nın eşi Doğuş Halıcı, TV programına başvurması ardından eş Doğuş Halıcı, canlı yayında eşinin bir adamla kaçmış olabileceğini belirtti. 17 yaşındaki Rabia Halıcı, eşini canlı yayında görmesi ardından yayına bağlanarak eşinden şiddet gördüğünü ve kendisini zorla dilendirdiğini söylemişti. Eşi Doğuş Halıcı hakkında uzaklaştırma kararı çıkarttığını da belirten Rabia Halıcı, Sakarya’da esnaflık yapan bir kişiyle Ankara’ya kaçtığını söylemişti.

DOĞUŞ VE RABİA CANLI YAYINDA

TV programına başvurarak sitem eden eş Doğuş Halıcı ile 17 yaşındaki Rabia Halıcı canlı yayında bir araya geldi. Doğuş Halıcı, canlı yayında “Dilendirmedim, şiddet göstermedim” diyerek iddiaları yalanladı. Doğuş Halıcı’nın annesi canlı yayına bağlanarak, “Rabia doğruları söylemiyor” dedi.

“ÇOCUĞUMU DÖVÜYORDU”

17 yaşındaki Rabia Halıcı, “Nuri bana iyi davranıyordu. 1 ayda aşık oldum, senin göstermediğin ilgiyi gösterdi bana” diye belirtirken “Sen ise çocuğumu dövüyordun” diyerek eşi Doğuş Halıcı’yı suçladı.

“KENDİ İSTEĞİYLE GELDİ”

Rabia Halıcı’nın Ankara’ya kaçtığı Nuri canlı yayına gelerek, “Kaçırmadım kendi isteğiyle geldi. Ben de anneni ara, eşini ara dedim. Eşinle ilgilenmiyorsun bu hallere düşüyor.” diye belirtti.

ÇOCUĞA ŞİDDET!

Doğuş Halıcı, “Çocuğumu daha fazla annesinde kalsın istemiyorum. Benim çocuğumun hayatını riske atmış. Ona en iyi hayatı verebilecek olan benim” diye söylerken çocuğunu dövdüğü iddiaları üzerine “Sen yapmıyor muydun?” dedi. Daha sonra Rabia Halıcı ise “Eline ayağına vuruyordum” dedi. Eş Doğuş Halıcı, bu sözler üzerine ise “Doğuş babasın sen, senden korksun diyordu” diye belirtti.

Etiketler :
YORUM YAP
Adınızı yazınız
Yorumunuzu yazınız!

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRME ANKETİ

Sizce neler yapılmalı ?

Sonuçlar
Aramaktan Vazgeç