muhtarlar
19 Ekim 2021|Salı,22:05:22
 
  • HAVA DURUMU:
  • Parçalı Bulutlu
PİYASALAR Güncelleme : 19.10.2021
DOLAR
9,3099 0,22
EURO
10,8407 0,09
ALTIN
529,96 0,09
BİTCOİN
$0,1514 86,70
HAFTANIN POPÜLER YAZARI
Semih Kaçar
Semih KaçarNegatiften Pozitife; Pozitif Psikoloji PERMA Modeli7 dakika da okunur
07 Haziran 2021 - 16:16
07 Haziran 2021 - 16:162 dakika da okunur 0 yorum Koleksiyona EkleŞİKAYET BİLDİR
  • PAYLAŞ
2 dakika da okunur
0 yorum

Detay TV geliyor

Kuruluş çalışmalarını bitirdiklerini söyleyen Deneyimli Televizyon yayıncısı Ahmet Bağ, Temmuz ayında yayına geçebileceklerini söyledi.

Detay TV geliyor

Detay TV ile ilgili bilgi veren yayın koordinatörü Ahmet Bağ, gazeteci Mustafa Gümüşel ile güç birliği yapacaklarını, gazete haberciliğini ile televizyon yayıncılığı internette buluşturacaklarını söyledi.

Bağ, İletişimde değişen yeni teknolojilerin sonucu,toplumda televizyon izleme ve gazete okuma alışkanlıkları değişmiştir. Yeni Medya adı altında internetten yapılan dijital gazete ve televizyon yayıncılığına ilgi hızla artmaktadır.bizde bu noktadan yola çıkarak,iki yıl önce internet üzerinden ada tv olarak başladığımız yayıncılığa bazı önemli gerekçelerle uzunca bir süre ara vermiştik,bu süre zarfında elde ettiğimiz yeni bilgiler ve tecrübelerle, yine internet üzerinden Detay TV ile, televizyon yayıncılığına kaldığımız yerden devam etme kararı aldık dedi.

Tam bir televizyon yayıncılığı mantığı ile hareket edeceklerini söyleyen Bağ, güncel haberlerin yanı sıra, tartışma, değerlendirme ve bilgilendirme programları ile Sakarya’da yayıncılığa yeni bir soluk getirmeyi hedefliyoruz dedi,

Yayın hayatına yeni camii mevkii Adnan menderes caddesi üzerinde 3 katlı bir binanın ikinci katında başlayacaklarını söyleyen Bağ, "Öncelikli düşüncemiz toplumu bilgilendirmek, önemli konularda komu oyu oluşturmak, HDP hariç ekranda tüm siyasi partilerin düşüncelerine yer vermek olacaktır" dedi 

YORUM YAP
Adınızı yazınız
Yorumunuzu yazınız!

Etiketlere göre arama:

Aramaktan Vazgeç