22 Haziran 2024|Cumartesi,02:26:50
 
  • HAVA DURUMU:
  • Parçalı Bulutlu
PİYASALAR Güncelleme : 22.06.2024
DOLAR
32,8221 0,04
EURO
35,1421 0,18
ALTIN
2.449,46 1,62
BİTCOİN
$64.126 1,34
HAFTANIN POPÜLER YAZARI
Ş. Mahir Tuna
Ş. Mahir TunaKIYMETİ BİLİNMEYEN BAYRAM GECESİ!5 dakika da okunur
28 Mayıs 2024 - 19:19
28 Mayıs 2024 - 19:193 dakika da okunur 0 yorum Koleksiyona EkleŞİKAYET BİLDİR
Toprak Turizm
  • PAYLAŞ
3 dakika da okunur
0 yorum

Hendek te 7 mahallede doğalgaz çalışmaları sürüyor

Hendek Belediyesi ve AGDAŞ işbirliğiyle 7 mahallede doğalgaz yatırımları devam ediyor.

Hendek te 7 mahallede doğalgaz çalışmaları sürüyor
Toprak Turizm


Yeşilyurt, Uzunçarşı, Kurtköy, Kocaahmetler, Hacıkışla, Soğuksu ve Sivritepe mahallelerinde dört farklı ekip tarafından doğalgaz çalışmaları aralıksız sürüyor.

7 MAHALLEDE 4 FARKLI EKİP

hendek Belediyesi ve AGDAŞ işbirliğiyle, hendek'te doğalgaz yatırımları hız kesmeden devam ediyor. Yeşilyurt, Uzunçarşı, Kurtköy, Kocaahmetler, Hacıkışla, Soğuksu ve Sivritepe mahallelerinde dört farklı ekip tarafından ana hat çekme işlemleri devam ediyor. Kısa süre içerisinde tamamlanması planlanan ana hat çalışmalarının ardından abonelik işlemleri sonrası ev ve iş yerlerine doğalgazın verilmesi hedefleniyor.

BAŞKAN İRFAN PÜSKÜLLÜ: BİRLİKTE DAHA MODERN BİR hendek

Doğalgaz çalışmalarıyla ilgili konuşan hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, "AGDAŞ ekiplerimizin maşallahı var. 7 ayrı mahallemizde devam eden doğalgaz ana hat çalışmaları hızlı bir şekilde ilerliyor. Daha önce de dile getirdiğimiz gibi, kısa süre içerisinde tamamlanabilirse Yağbasan Mahallemize kadar tüm mahallelerimiz doğalgaza kavuşacak. Malum, doğalgaz çok güzel bir hizmettir. Vatandaşlarımızı kömürün isinden, dumanından kurtarıp, temiz bir ortama kavuşturacağız. Gerek ısınmada gerekse mutfakta doğalgazın kolaylığını yaşayacaklar. Bu projeyle vatandaşlarımız hem ekonomik hem de çevresel anlamda büyük kazanımlar elde edecek. doğalgazın temiz enerji olması sayesinde hava kirliliğimiz de önemli ölçüde azalacak, halkımız daha sağlıklı bir çevrede yaşama imkanı bulacak. Halkımıza bu süreçte gösterdikleri sabır ve anlayış için teşekkür ediyorum. Hep birlikte daha modern ve yaşanabilir bir hendek için çok çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

MAHALLE SAKİNLERİNDEN TEŞEKKÜR

Doğalgaz çalışmalarının hız kazanmasından memnuniyet duyan mahalle sakinleri, AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İnci başta olmak üzere hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü 'ye ve emeği geçenlere teşekkür etti. Mahalle sakinleri, "hendek Belediye Başkanımız İrfan Püsküllü seçim döneminde bizlere söz vermişti. Bu sözünün arkasında durdu. İlçemiz adına çok önemli bir çalışma. Bizim için hayal olan ve yıllardır beklediğimiz doğalgaz konforuna nasipse kısa sürede ulaşacağız. Emeği geçenlere çok teşekkür ediyoruz" diye konuştular.
 

YORUM YAP
Adınızı yazınız
Yorumunuzu yazınız!

Etiketlere göre arama:

Aramaktan Vazgeç