14 Temmuz 2024|Pazar,01:00:34
 
  • HAVA DURUMU:
  • Parçalı Bulutlu
PİYASALAR Güncelleme : 14.07.2024
DOLAR
33,0372 0,65
EURO
35,9878 0,40
ALTIN
2.559,61 0,40
BİTCOİN
$58.645 1,79
HAFTANIN POPÜLER YAZARI
Ş. Mahir Tuna
Ş. Mahir TunaKIYMETİ BİLİNMEYEN BAYRAM GECESİ!5 dakika da okunur
11 Eylül 2023 - 13:33
11 Eylül 2023 - 13:332 dakika da okunur 1 yorum Koleksiyona EkleŞİKAYET BİLDİR
MARMARA GÖZ
  • PAYLAŞ
2 dakika da okunur
1 yorum

İlk Ders Zili Vali Karadeniz’den

Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz, 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı Açılışı ve İlköğretim Haftası Kutlama Programı kapsamında Adapazarı ilçesi Şehit Ahmet Akyol İlkokulunda düzenlenen törene katıldı.

İlk Ders Zili Vali Karadeniz’den
MARMARA GÖZ


Milli Eğitim Bakanlığı Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürü Kemal Bülbül, il/ilçe protokolü ve velilerin katılımıyla gerçekleşen ve saygı duruşu ile İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlayan programda; ilk ders zilini vali karadeniz çaldı.

Program kapsamında öğrenciler tarafından hazırlanan gösterileri ve etkinlikleri izleyerek öğrenciler, veliler ve eğitimcilerin heyecanlarına ortak olan Valimiz Sayın yaşar karadeniz, öğrencilerle bir süre sohbet ederek onlarla yakından ilgilendi.

Beraberindekilerle birlikte sınıfları gezdikten sonra öğretmenlerle de bir araya gelen vali karadeniz, aileden başlayan öğrenme sürecinin ikinci adımını okul döneminin oluşturduğunu, bu süreçte elde edilen kazanımların, bireylerin ve dolayısıyla da gelecekte milletimizin geleceğini şekillendirdiğini ifade ederek, eğitimin hayatımızdaki rolünün önemine değindi ve bundan dolayı geleceğimizin teminatı sevgili yavrularımızı kıymetli öğretmenlerimize emanet ettiklerini söyledi.
Yaz tatili sonunda yeni bir eğitim ve öğretim yılına başlayan çocuklarımızın, azim ve kararlılık içinde yeni bilgi ve beceriler kazanacaklarına, bunun sonucunda da başarılı olacaklarına tüm kalbiyle inandığını ve onlara güvendiğini dile getiren Valimiz Sayın yaşar karadeniz,  yeni eğitim-öğretim yılının başta sevgili öğrencilerimiz ve ailelerine, fedakâr ve onurlu bir mesleği temsil eden öğretmenlerimize ve tüm ilimize hayırlı ve uğurlu olmasını dileyerek, herkese başarılı bir dönem temennisinde bulundu.

YORUMLAR (1)
Vatandaş Cemil
Vatandaş Cemil

Okulun az ilerisindeki sokakların halini görmüş mü sayın vali? Sorumlusu da Adapazarı belediye başkanı sayın Mutlu Işıksu. Altınova, Akasya ve 638. sokak berbat halde aylardır bekliyor. Sokaklar kazıldı, kaldırımlar söküldü ve o halde bırakıldı. Bırak otomobili yaya giderken bile zorlanıyor insanlar. Madem yapmayacaktınız neden bozdunuz? Mithatpaşa okulu açılacak diye okulun önü asfaltlandı ama diğer yollar duruyor.

CEVAPLA

YORUM YAP
Adınızı yazınız
Yorumunuzu yazınız!

Etiketlere göre arama:

Aramaktan Vazgeç