27 Şubat 2021|Cumartesi,00:47:51
  • Nöbetçi Eczane:
  • İNANÇ Eczanesi
  • HAVA DURUMU:
  • Parçalı Bulutlu
PİYASALAR Güncelleme : 27.02.2021
DOLAR
7,4294 1,04
EURO
8,9820 0,29
ALTIN
412,55 1,39
BİTCOİN
$46.799,0000 4,01
HAFTANIN POPÜLER YAZARI
Tacettin Furuncuoğlu
Tacettin FuruncuoğluUFUKTA UMUT IŞIĞI3 dakika da okunur
15 Ocak 2021 - 11:38
15 Ocak 2021 - 11:382 dakika da okunur 0 yorum Koleksiyona EkleŞİKAYET BİLDİR
  • PAYLAŞ
2 dakika da okunur
0 yorum

SATSO'dan öğrencilere tablet desteği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin yürüttüğü, ülke genelinde 30 bin öğrenciye klavyeli tablet desteği projesi kapsamında TOBB öncülüğünde Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından İl Millî Eğitim Müdürlüğüne tablet bağışı gerçekleştirildi.

SATSO'dan öğrencilere tablet desteği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin yürütmüş olduğu, ülke genelinde 30 bin öğrenciye tablet tablet projesi projesi tobb TOBB öncülüğünde Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından İl Millî Eğitim Müdürlüğüne tablet bağışı gerçekleştirildi.

Tabletlerin teslim töreninde konuşan SATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cem Gün, eğitime verilen desteğin gelecek için önemine vurgu yaparak "İçinde bulunduğumuz pandemi dönemi sağlık ve ekonomide olduğu kadar eğitimde de kendini göstermektedir. Bu süreçten olumsuz etkilenlerin başında da öğrencilerimiz gelmektedir. Millî Eğitim Bakanlığımız ve il müdürlüklerimiz eğitimin devamlılığını sağlamak adına çalışmaya devam ediyorlar. İş dünyası olarak bizlerde eğitimin durmaması için gayret gösteriyoruz.

Sakarya Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş ise "Salgın sürecinin eğitimde ve öğrencilerimiz üzerinde hasar bırakmaması adına yoğun çaba sarf ediyoruz. Teknolojiyi kullanarak çocuklarımızı eğitimden mahrum etmemeye çalışsak da imkânı olmayan öğrencilerimize destek olmak gerekiyor. Bu gibi durumlarda iş dünyamızın katkılarıyla çocuklarımız uzaktan da olsa eğitime verimli bir şekilde katılma imkânını buluyorlar. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği başta olmak üzere Sakarya Ticaret ve Sanayi Odasına öğrencilerimiz adına teşekkür ediyoruz." dedi.
YORUM YAP
Adınızı yazınız
Yorumunuzu yazınız!

İLGİLİ HABERLER

Etiketlere göre arama:

Aramaktan Vazgeç