25 Ocak 2021|Pazartesi,17:33:14
 
  • HAVA DURUMU:
  • Parçalı Bulutlu
PİYASALAR Güncelleme : 25.01.2021
DOLAR
7,4654 1,25
EURO
9,1057 0,89
ALTIN
443,21 1,17
BİTCOİN
$34.630,0000 7,42
HAFTANIN POPÜLER YAZARI
Tacettin Furuncuoğlu
Tacettin FuruncuoğluKARAMBOLE3 dakika da okunur
28 Kasım 2020 - 10:07
28 Kasım 2020 - 10:073 dakika da okunur 0 yorum Koleksiyona EkleŞİKAYET BİLDİR
  • PAYLAŞ
3 dakika da okunur
0 yorum

SAÜ 18 öğretim üyesi alacak

Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi, Bilgisayar Ve Bilişim Bilimleri Fakültesi ve Fen-Edebiyat Fakültesi’nin çeşitli bölümlerinde görevlendirmek üzere 18 Öğretim Üyesi alacak.

SAÜ 18 öğretim üyesi alacak

Sakarya Üniversitesi, İlahiyat Fakültesi, Bilgisayar Ve Bilişim Bilimleri Fakültesi ve Fen-Edebiyat Fakültesi’nin çeşitli bölümlerinde görevlendirmek üzere 2 Profesör ve 16 Dr. Öğretim Üyesi Ünvanlarında toplam 18 Öğretim Üyesi alacak. Resmi Gazete ’de yayımlanan ilanın başvuru süresi ise bugünden itibaren 15 gün olarak belirlendi.

1-Profesör kadrosu için adayların başvuru formuna (http://www.ilan.sakarya.edu.tr/ adresinden ulaşılabilir) fotoğraflı özgeçmişini, nüfus cüzdan suretini, Doçentlik Belgesini, Sakarya Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Ölçütleri çerçevesinde yayın listesini, bilimsel yayınlarını, kongre ve konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, eğitim-öğretim faaliyetlerini, yönetimlerinde devam eden ve biten doktora çalışmalarını veya yüksek lisans çalışmalarını kapsayan dosyasını https://akb.sabis.sakarya.edu.tr adresinden giriş yaparak pdf veya zip biçiminde yükleyip on-line başvuru yapmaları gerekmektedir.

2- Doktor Öğretim Üyesi kadrosu için adayların, başvuru formuna (http://www.ilan.sakarya.edu.tr/ adresinden ulaşılabilir) fotoğraflı özgeçmişini, nüfus cüzdan suretini, öğrenim belgelerini, yabancı dil belgesini, Sakarya Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Ölçütleri çerçevesinde yayın listesini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan dosyalarını https://akb.sabis.sakarya.edu.tr adresinden giriş yaparak pdf veya zip biçiminde yükleyip on-line başvuru yapmaları gerekmektedir.

3- Bu ilandaki öncelikli alan kadrolarına atamalar Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı’nın “YÖKGELECEK PROJESİ” nin ikinci aşaması olan öncelikli ve özellikli alan öğretim üyesi istihdamı kapsamında belirlenen “Kritik Teknoloji Alanları” dâhilinde tahsis edilen ilave atama iznine istinaden yapılacaktır.

4- Yurtdışından alınan diploma var ise, Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca verilen Denklik Belgesi ile birlikte yüklenmesi gerekmektedir.

5- Sakarya Üniversitesi Akademik Yükseltilme ve Atanma Ölçütlerine http://www.ilan.sakarya.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

6- Başvurular on-line olarak ""https://akb.sabis.sakarya.edu.tr"" web sayfası üzerinden alınacaktır. Kişisel beyana dayalı olarak sisteme yüklenen belgelerin aslı kurumumuz tarafından istenildiğinde sunamayanların başvuruları geçersiz sayılacaktır.

7- Son başvuru tarihi ilanın Resmi Gazetede yayımlandığı tarihten itibaren 15 (on beş) gündür. Başvuru süresi içinde yapılmayan başvurular ile eksik ya da yanlış yapılan başvurular kabul edilmeyecek.

YORUM YAP
Adınızı yazınız
Yorumunuzu yazınız!

İLGİLİ HABERLER

Aramaktan Vazgeç