Tıbbı ve Aramotik Yağlar
Ramazan 2023
23 Mart 2023|Perşembe,11:30:40
 
  • HAVA DURUMU:
  • Parçalı Bulutlu
PİYASALAR Güncelleme : 23.03.2023
DOLAR
18,6661
EURO
19,8094
ALTIN
1.088,64
BİTCOİN
$0,0473 2.950,67
HAFTANIN POPÜLER YAZARI
Ş. Mahir Tuna
Ş. Mahir Tuna BİRİLERİ VAR Kİ7 dakika da okunur
01 Şubat 2023 - 10:46
01 Şubat 2023 - 10:462 dakika da okunur 1 yorum Koleksiyona EkleŞİKAYET BİLDİR
Emren Bilişim
  • PAYLAŞ
2 dakika da okunur
1 yorum

SEDAŞ başarılı personelleri ödüllendirdi

Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce'de elektrik dağıtım hizmeti veren Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. (SEDAŞ), müşterileriyle başarılı iletişim kuran ve yüksek performans sergileyen çağrı merkezi çalışanlarını ödüllendirdi.

SEDAŞ başarılı personelleri ödüllendirdi
Emren Bilişim


SEDAŞ, elektrik dağıtım faaliyet bölgesindeki 2 milyonu aşkın müşterisinin beklentilerini karşılamak amacıyla hem saha hem de çağrı merkezi ekipleri ile koordineli çalışmalarını sürdürüyor. Özellikle olumsuz hava şartlarından kaynaklı enerji kesintilerinin yaşandığı dönemlerde müşterilerin en kısa sürede bilgilendirilmesini sağlayan çağrı merkezi çalışanları, 7 gün 24 saat esasıyla hizmet veriyor. SEDAŞ, Kurumsal İletişim ve Müşteri İlişkileri Müdürlüğüne bağlı çağrı merkezi biriminde görev yapan ve dereceye giren çalışanları için sertifika töreni düzenledi. Törende ödüllendirilen çağrı merkezi ekibine sertifikalarını, Kurumsal İletişim ve Müşteri İlişkileri Müdürü Efsun Ergin takdim etti.

"Motivasyonlarını artırmayı hedefledik"

İletişim kanallarının müşteri memnuniyeti ekseninde aralıksız hizmet verdiğini belirten SEDAŞ Kurumsal İletişim ve Müşteri İlişkileri Müdürü Efsun Ergin, "Bölgemizdeki 2 milyonu aşkın müşterimizle profesyonel iletişim süreci geliştirmeyi önemsiyoruz. 186 Çağrı Merkezi, sosyal medya hesapları, Web Chat ve Whatsapp iletişim hattı üzerinden tüm iletişim kanallarımızdan müşterilerimize 24 saat iletişim hizmeti veriyoruz. Müşterilerimizle iletişimimizi güçlü kılan başarılı çağrı merkezi çalışanlarımızı ödüllendirerek, onların mutluluğuna ortak olarak motivasyonlarını artırmayı hedefledik" dedi.
 

YORUMLAR (1)
Bekir Karaçay
Bekir Karaçay

Aynen iyi olmuş bi arzaya yada Elektrik neden kesildi Sorgulama yapıyoruz Hal Hatır Sormadan bırakmıyorlar

CEVAPLA

YORUM YAP
Adınızı yazınız
Yorumunuzu yazınız!

Etiketlere göre arama:

Aramaktan Vazgeç