27 Ocak 2021|Çarşamba,13:31:47
  • Nöbetçi Eczane:
  • HUZUR Eczanesi
  • HAVA DURUMU:
  • Parçalı Bulutlu
PİYASALAR Güncelleme : 27.01.2021
DOLAR
7,4654 1,25
EURO
9,1057 0,89
ALTIN
443,21 1,17
BİTCOİN
$31.353,0000 3,12
HAFTANIN POPÜLER YAZARI
Tacettin Furuncuoğlu
Tacettin FuruncuoğluKARAMBOLE3 dakika da okunur
17 Aralık 2020 - 10:15
17 Aralık 2020 - 10:151 dakika da okunur 8 yorum Koleksiyona EkleŞİKAYET BİLDİR
  • PAYLAŞ
1 dakika da okunur
8 yorum

Sofuoğlu'na; Sakarya'yı terk et

Sakarya Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu'nun üniversiteler için "Neredeyse fuhuş evleri" sözlerine en sert tepki Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ'dan geldi. Altuğ, “Serdivan’dan ve bu şehrin hemşehrilerinden dilenecek özür bu rezilliği kapatmamalı, hesabı sorulmalı. #Sakaryayıterket” dedi.

Sofuoğlu'na; Sakarya'yı terk et

Akit TV’de yayınlanan Sabri Balaman’ın sunduğu “Derin Kutu” adlı programda, Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu da konuşmacı olarak yer aldı. Sofuoğlu, Z kuşağını eleştirirken, üniversitedeki derslere katılımın düşük olduğunu söyledi. Sofuoğlu konuşmasının devamında üniversiteler için “Neredeyse fuhuş evleri” ifadelerini kullandı.

“HESABI SORULMALI”

SAÜ Öğretim Üyesi Ebubekir Sofuoğlu'na tepkiler dinmedi. Bir tepki de SATSO Başkanı A. Akgün Altuğ'dan geldi. Altuğ sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: “Belli ki hocalığı beceremiyorsun, bari ebeveyn olmayı becerseydin! İnsan hiçmi çocuğunu üniversiteleremize gönderen ana babaları düşünmez. Yazıklar olsun..! Üniversitelerimizde okuyan öğrencilerden, onların ailelerinden, Sakaryamızdan, üniversite ilçemiz Serdivan’dan ve bu şehrin hemşehrilerinden dilenecek özür bu rezilliği kapatmamalı, hesabı sorulmalı. #Sakaryayıterket”

YORUMLAR (8)
Dışardanbirgöz
Dışardanbirgöz

Çok talihsiz bir açıklama olmuş. Z kuşağında kendine göre özellikleri var. Kişilerin her hareketi herkezin hoşuna gitmek zorunda değil. Dersini ver işine bak...Heee Sakarya yı terk et denilmeside yanlış ama bir cezayı haketti.

CEVAPLA

Salih
Salih

Diyosun ki z kuşağı herturlu pisliği yapabilir onlar la yüs eldır doğruyü göstermek suçtur hatta kızılamaz bile

CEVAPLA

Romeo
Romeo

Şimdi bu ünv. Deki prof. Ünvanı almış şahısı bir kenera bırakalım burada bile insanları ayrıştırmak için çalışan şahısları uyarıyorum, herkesin inancı kendine göre kimse kimseyi yargılayamaz buradan birileri kendine pay çıkarmaya kalkmasın‼️ şimdi iki söz de prof a edelim sen o makamda tüm ailelerin çocuklarına eğitim veriyorum diyorsun sonrada o ailelerin çocuklarına derse gelmiyorlar diye bu kadar çirkin bir iftira atıyorsun bunun doğruluk payı vardır yoktur lakin bu iş sana kalmamış bu devlet

CEVAPLA

Ahmet
Ahmet

Sofu oğlu doğru yu söylüyor sen kimsin ki Sakarya yı terk et diyorsun[ sen terk et] biz Müslümanız Sofuoğlu da İslam a göre konuşuyor,sen neye göre konuşuyorsun bence bütün üniversite leri kapatsınlar medrese açsınlar ,osmanlda olduğu gibi, dinin emrettiği gibi erkek kıž ayrı,sofu oğlunu destekliyorum Allah razı olsun hocamdan, karşı çkanlar sakaryayı değil Türkiye yi terk etsin.

CEVAPLA

Yusuf
Yusuf

Hoca kimi kimin memleketinden kovuyosun sofuoğlu yerli ve milli bir insan sen kimsin acaba doğru söyledi diye itibarınızmı zedelendi

CEVAPLA

Hamza
Hamza

Fuhuş Yapan suçlu değil ,var diyen suçlu hemi. He canım he.

CEVAPLA

Yazık
Yazık

Kafana yazık

CEVAPLA

Deşiş
Deşiş

Derse katılım az diyor hangi aklı selim genç senin dersine girer ürperdim konuşmaları duyunca yazık çok yazık

CEVAPLA

YORUM YAP
Adınızı yazınız
Yorumunuzu yazınız!
Aramaktan Vazgeç