22 Nisan 2024|Pazartesi,00:37:26
 
  • HAVA DURUMU:
  • Parçalı Bulutlu
PİYASALAR Güncelleme : 22.04.2024
DOLAR
32,5204 0,06
EURO
34,6303 0,17
ALTIN
2.501,16 0,07
BİTCOİN
$64.898 0,30
HAFTANIN POPÜLER YAZARI
Av. Begüm Gencer Aytaç
Av. Begüm Gencer Aytaç5 SORUDA ORTAKLIĞIN GİDERİLMESİ (İZALE-İ ŞÜYU) UYUŞMAZLIKLARINDA ARABULUCULUK3 dakika da okunur
17 Ağustos 2022 - 16:02
17 Ağustos 2022 - 16:023 dakika da okunur 0 yorum Koleksiyona EkleŞİKAYET BİLDİR
MARMARA GÖZ
  • PAYLAŞ
3 dakika da okunur
0 yorum

Tever'den Sapanca'da ziyaretle

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, saha çalışmaları kapsamında Sapanca'da çeşitli ziyaretlerde bulunarak çarşı ve pazardaki vatandaşlar ile buluştu.

Tever'den Sapanca'da ziyaretle
MARMARA GÖZ


sapanca Çayiçi Mahallesi, Mimar Sinan Caddesi, Ersin Caddesi ve Salı Pazarı'nda esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde bulunan İl Başkanı yunus tever'e, sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, İlçe Başkanı Yunus Gümüşel ve teşkilat mensupları eşlik etti. ak parti heyetine vatandaşlar tarafından yoğun bir ilgi gösterilerek talep ve istekler dile getirildi.

sapanca'daki temas ve ziyaretlerini değerlendiren İl Başkanı Tever, "Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliği ve hizmet anlayışı ile, 21 yıllık bir iktidarın olgunluğu ve ilk günkü heyecanla çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Tüm teşkilat mensuplarımızla beraber sahada topyekûn bir çalışma ve gayret içerisindeyiz. Milletvekillerimiz, Belediye Başkanlarımız, İlçe Teşkilatlarımız ile mahalle mahalle, sokak sokak geziyoruz. Gittiğimiz her bir noktada hamdolsun ki vatandaşlarımızın bizlere olan ilgisi, sevgisi ve yakınlığı görülmeye değer. Birebir vatandaşlarımız ile güncel durumları istişare ediyor, taleplerini ve isteklerini alıyoruz. Vatandaşlarımızın her bir makul talebini yerine getirmek için büyük bir çaba ve gayret sarf ediyoruz. Girdiğimiz her hanede, ziyaret ettiğimiz her ortamda vatandaşlarımız bize yaşanan ekonomik sorunun da üstesinden ak parti'nin geleceğini, çözerse yine Cumhur İttifakı'nın çözeceğini samimiyetle ifade ediyor. Evet, ülkemizde olduğu gibi tüm dünyada küresel boyutta yaşanan bir ekonomik tahribat var mı var. Fakat memuruna, işçisine, asgari ücretlisine, emeklilerine sahip çıkan, yaşanan enflasyonun altında halkını ezdirmeyen bir lider ve hükümet var. Sayın Cumhurbaşkanımızdan Allah razı olsun, başımızdan eksik etmesin. Yirmi bir yıllık iktidar sürecimizde yaptıklarımızı gözleri ile göremeyenler, kulakları ile duyamayanlara bir şey deme veya anlatma şansımız yok. Zira kendileri de bu durumu 'Dünyanın en iyi işini yapsanız da biz sizi tenkit etmekten geri durmayacağız. İşimiz bu' demişlerdi. Burada bizi önemli kılan yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı sahada birebir vatandaşlarımıza anlatmamız, kendimizi ifade edebilmemizdir. Allah'ın izniyle 2023 Haziran seçimlerinde Cumhur İttifakı Adayımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı yeniden başkan yapacağız. Hep birlikte daha çok çalışacak, davamıza ve kazanımlarımıza sahip çıkacağız. Eser ve hizmet siyaseti anlayışımız ile daha yaşanabilir, müreffeh bir sakarya için birilerinin hayal dahi edemeyeceği eserleri birebir gerçeğe dönüştürmeye devam edeceğiz" dedi.

sapanca'daki temaslarını Rüstempaşa Mahalle Muhtarı Nazım Özkılıç ve ak parti Kurtköy Kurucu Belde Başkanı Zeki Kovar'ı ziyaret ederek noktalayan Tever, önümüzdeki günlerde saha ziyaretlerinin artarak devam edeceğini vurguladı.

YORUM YAP
Adınızı yazınız
Yorumunuzu yazınız!

Etiketlere göre arama:

Aramaktan Vazgeç