BYM yazılım
03 Temmuz 2022|Pazar,11:05:48
 
  • HAVA DURUMU:
  • Parçalı Bulutlu
PİYASALAR Güncelleme : 03.07.2022
DOLAR
16,7832
EURO
17,4971
ALTIN
976,05
BİTCOİN
$0,0046 34,46
HAFTANIN POPÜLER YAZARI
Mustafa Anzele
Mustafa Anzele Sakaryaspor'a 2'si çok iyi 3 forvet lazım3 dakika da okunur
18 Mayıs 2022 - 17:23
18 Mayıs 2022 - 17:232 dakika da okunur 0 yorum Koleksiyona EkleŞİKAYET BİLDİR
MARMARA GÖZ
  • PAYLAŞ
2 dakika da okunur
0 yorum

Uçak ve Millet Kıraathanesi ilgi odağı oldu

Büyükşehir Belediyesi'nin hayata geçirdiği Sakarya Millet Kıraathanesi ve Uçak Kıraathanesi vatandaşların ilgi odağı oldu. Vatandaşların yeme-içme ihtiyacını karşıladığı, kitap okuduğu ve ders çalıştığı iki mekân havaların da ısınmasıyla en çok tercih edilen tesisler oldu. Vatandaşlar, kaliteli hizmet sebebiyle Büyükşehir'e teşekkür etti.

Uçak ve Millet Kıraathanesi ilgi odağı oldu
MARMARA GÖZ


Sakarya Büyükşehir Belediyesi vatandaşların sosyal hayatına dokunmak için projeler üretiyor, yeni uygulamalar hayata geçiriyor. Özellikle son dönemde Başkan Ekrem Yüce'nin talimatıyla şehrin kültürünü yansıtan objelerin ön plana çıktığı sosyal donatı alanları inşa eden Büyükşehir, vatandaşların bir araya gelip vakit geçirdiği alanların sayısını artırıyor. Öncelikle Sakarya Millet Bahçesi'nin hayata geçirilmesi sürecini tamamlayan ve sonrasında Sakarya Park, Kent Park (Aziz Duran Parkı) ve Vagon Park gibi alanlara önemli dokunuşlar yapan belediye Ters Ev, Uçak Kıraathanesi ve Millet Kıraathanesi gibi projelerle vatandaşlarda büyük bir memnuniyet oluşturdu.

En yoğun günlerini yaşıyor

Özellikle son günlerde havaların da ısınmasıyla birlikte en çok tercih edilen mekânlar Uçak Kıraathanesi ve Millet Kıraathanesi oldu. Burada kafeterya ve restoran hizmeti alan Sakaryalılar, nezih ve sakin bir ortamda ders çalışıyor, kitap okuyor, sevdikleriyle vakit geçiriyor. Uçak içerisinde yer alan kütüphane bölümü ise ilginin en yoğun olduğu bölümlerden bir tanesi oldu. Millet Kıraathanesi ise lise ve üniversite öğrencilerinin ders çalışmak için uğrak noktalarından bir tanesi oldu. Her iki tesiste özellikle son günlerde talebin en yoğun olduğu dönemlerini yaşıyor.

Vatandaştan teşekkür

Hizmet için teşekkür eden Gökhan Şahin, "Sakarya'ya böyle mekânlar gerekiyordu, başkanımıza teşekkür ederiz" dedi. Özge Şahin ise buralara gelip huzur bulduğunu belirterek, "Sakarya'da böyle sakin ve nezih alanlara gelip huzurla oturabiliyoruz, bu çok güzel" ifadelerini kullandı. Mücahit Emekçi ise, "Büyükşehir'den projelerin benzerini ve daha güzellerini bekliyoruz, teşekkür ederiz" diye konuştu. Son olarak Hasan Yelkenci de Sakarya'ya yakışan projeler olduğunu kaydederek, "Hem sakinliği, ortamı ve verilen hizmet gerçekten kaliteli, fiyatların da uygun olması sevindirici" dedi.

YORUM YAP
Adınızı yazınız
Yorumunuzu yazınız!

İLGİLİ HABERLER

Etiketlere göre arama:

Aramaktan Vazgeç