02 Temmuz 2020|Perşembe,19:27:27
Kayıt yok.
  • HAVA DURUMU:
  • Parçalı Bulutlu
PİYASALAR Güncelleme : 30.05.2020
DOLAR
6,8565
EURO
7,6754
ALTIN
392,05
BİTCOİN
$9.537,6100 0,94
HAFTANIN POPÜLER YAZARI
10 saniye de okunur
fullWidthAds5
31 Aralık 2019 - 10:22
31 Aralık 2019 - 10:223 dakika da okunur 0 yorum Koleksiyona EkleŞİKAYET BİLDİR
  • PAYLAŞ
3 dakika da okunur
0 yorum

127 KEZ OKUNDU

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever'in, Yeni Yıl Tebrik Mesajı

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever'in, Yeni Yıl Tebrik Mesajı

İl Başkanı Tever, mesajında şunları ifade etti: “Sevinçleri ve hüzünleriyle birlikte bir yılı daha geride bıraktık.
 
Bizim için ömrümüzden azalmış her yıl bir muhasebe vesilesi olduğu gibi, girdiğimiz her yıl da hayır ve hakikat yolunda yeni umut ve enerji kuşanmamız için bir silkiniş noktasıdır.
 
Biz de Sakarya teşkilatı olarak, zamanın en kıymetli servet olduğunu hiç unutmadan ve “İki günü birbirine denk olanın ziyanda olduğu” şuuruyla bu yıl daha çok çalışacak, daha çok terleyecek, Hakk’ın rızası ve milletimizin mutluluğu adına daha çok gayret göstereceğiz.
 
Allah’ın izniyle, 2020 yılında da medeniyetimize yakışan bir ruh içinde, aziz hemşerilerimizle beraber, şehrimizin, ülkemizin, çocuklarımızın ve umutlarını Türkiye’ye bağlamış mazlum coğrafyamızın geleceği adına yılmadan, usanmadan ve yorulmadan çalışacak, 2023 hedeflerimize doğru el ele, gönül gönüle ve emin adımlarla yürüyüşümüzü sürdüreceğiz.
 
Bağımsızlığımıza, istikrarımıza ve bütünlüğümüze halel getirmek isteyen tüm emperyalist odaklara karşı Sakarya olarak Türkiye’nin en gür sesi olacağız.
 
Bu zamana kadar AK Parti olarak her engeli milletimizle aştık, her hedefe milletimizle yürüdük.
 
Her zaman biricik gayemiz, bu güzel vatan toprakları üzerinde, bu şanlı bayrağın altında, kader birliği içinde, ortak medeniyet havzamızın değerlerine sımsıkı sarılarak bağımsız ve özgürce yaşamaktır.
 
Bu noktada 2020’nin ülkemizin kaderi, milletimizin geleceği ve coğrafyamızın selameti adına taşıdığı büyük anlamın farkındayız.
 
2020’nin bu yolda nasıl kritik bir süreç olduğunu da çok iyi biliyoruz.
 
Rabbimizden niyazım, ayaklarımızı her zaman kendi dosdoğru yolunda sabit kılması, gönüllerimize rahmet ve sevgi yağdırması, her zaman çalışmalarımıza bereket, gözlerimize aydınlık vermesi ve zorluklar karşısında azim ve sebatımızı engin kudret ve merhametiyle perçinlemesidir.
 
Bu duygu ve düşüncelerle tüm Sakaryalı hemşehrilerimizin yeni yılını tebrik ediyor, 2020 yılının milletimiz, medeniyet coğrafyamız ve tüm insanlık için kazasız, belasız, afetsiz, savaşsız, çatışmasız, barış ve hayırlarla dolu bir yıl olmasını temenni ediyorum” dedi.
 

Etiketler :

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRME ANKETİ

Sizce neler yapılmalı ?

Sonuçlar
Aramaktan Vazgeç