02 Temmuz 2020|Perşembe,18:17:36
Kayıt yok.
  • HAVA DURUMU:
  • Parçalı Bulutlu
PİYASALAR Güncelleme : 30.05.2020
DOLAR
6,8565
EURO
7,6754
ALTIN
392,05
BİTCOİN
$9.537,6100 0,94
HAFTANIN POPÜLER YAZARI
10 saniye de okunur
fullWidthAds5
09 Ocak 2020 - 11:25
09 Ocak 2020 - 11:253 dakika da okunur 0 yorum Koleksiyona EkleŞİKAYET BİLDİR
  • PAYLAŞ
3 dakika da okunur
0 yorum

127 KEZ OKUNDU

BBP'den çok sert açıklama

Büyük Birlik Partisi (BBP) Sakarya il Başkanı Cemal Can, partiden Hendek Belediye Başkanlığı'na seçilen ardından istifa ederek MHP'ye geçen Turgut Babaoğlu için zehir zemberek açıklama yaptı.

BBP'den çok sert açıklama

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, 31 Mart seçimlerinde belediye başkanlığına seçildiği BBP'den istifa ederek MHP'ye geçti. 

Büyük Birlik Partisi (BBP) Sakarya il Başkanı Cemal Can, MHP'ye geçen Babaoğlu ile ilgili açıklama yaptı. 

Can'ın açıklaması şöyle; "

Bir saniyesine bile hükmedemediğimiz bir dünya için bu kadar fırıldak olmaya gerek yok... Diye söylüyordu şehit genel başkanımız...

Evet aynen dediği gibi oldu ne sözler vererek ne yeminler ederek Büyük Birlik Partisinden aday oldu bizim turgut bizlerle yürümeye başladı ama ettiği yeminin verdiği hiçbir sözün arkasında durmadı. 

Bizim Turgut oldu fırıldak Turgut. 

Şunu unutmamak lazım bizler makamın mevkiinin paranın peşinde değiliz üç günlük dünya hayatı için fırıldak olmaya gerek yok. Hiç kimse Büyük Birlik Partisinden büyük değildir baytur partimize gelmek için günlerce Ankara’ya giderek genel merkezimizin kapısını aşındırarak kendisine sahip çıkmamızı istemedi mi? 

Yine aynı boy Turgut namus sözü verecek bu Büyük Birlik Partisinden ayrılmayacağını söylemedi mi?
Belediye başkanlığını kazanması durumunda kendisinden en ufak bir istekte dahi bulunmayan Büyük Birlik Partisine çok büyük bir yanlış yapmıştır. Kendisine oy veren Hendek halkına hangi yüzle bakacak seçim çalışmaları döneminde mitinglere katılan genel başkanımızın Sayın Mustafa Destici beyfendinin yüzüne nasıl bakacaksın? Sana oy veren Büyük Birlik Partisi seçmenlerine hakkını nasıl ödeyeceksin? Seni partilerinden aday göstermeyip kapıyı gösteren bir partiye tekrar hangi yüzle gideceksin? Unutulmaması gerekir ki Büyük Birlik Partisi koca bir çınardır. Gölgesinde dahi faydası olan bir partidir. Yağmurlu günde bize sığınanları her zaman faydası olmuştur. Ama görülüyor ki güneşli havada fırıldaklar gün yüzüne çıkıyor. Biz kimseye yuvadan uçurmadık aksine yuvadan kolan birine sahip çıktık. Ama şunu bilmelisiniz ki kimseyle zorla yuvada tutmayız. Seçildiği günden beri gitti gidiyor denen oldu ve fırıldak Turgut kendisine kucak açan sahip çıkan Büyük Birlik Partisi’nden verdiği namus sözüne rağmen kendilerine göre bir takım sebepten dolayı büyük Birlik Partisi’nden ayrılma kararı vermiştir. Allah doğrunun ve sözünde durun yanındadır."
 

Etiketler :

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRME ANKETİ

Sizce neler yapılmalı ?

Sonuçlar
Aramaktan Vazgeç