17 Mayıs 2021|Pazartesi,23:14:39
  • Nöbetçi Eczane:
  • AİLE Eczanesi
  • HAVA DURUMU:
  • Parçalı Bulutlu
PİYASALAR Güncelleme : 17.05.2021
DOLAR
8,3128 1,69
EURO
10,1171 1,50
ALTIN
498,66 0,49
BİTCOİN
$44.204,34 2,69
HAFTANIN POPÜLER YAZARI
Semih Kaçar
Semih KaçarAHLAK GELİŞİMİ PERSPEKTİFİNDE İNSAN; LAWRANCE KOHLBERG PRAGMATİZMİ5 dakika da okunur
29 Aralık 2020 - 10:12
29 Aralık 2020 - 10:122 dakika da okunur 0 yorum Koleksiyona EkleŞİKAYET BİLDİR
  • PAYLAŞ
2 dakika da okunur
0 yorum

Gelecek Partisi'nde istifa depremi sürüyor

Gelecek Partisi Sakarya İl Teşkilatı'nın ardından Akyazı, Arifiye, Pamukova ve Kaynarca ilçe teşkilatları da istifa etti.

Gelecek Partisi'nde istifa depremi sürüyor

Gelecek Partisi'nde istifa depremi yaşanıyor. Sakarya İl Teşkilatı'nın ardından Akyazı, Arifiye, Pamukova ve Kaynarca ilçe teşkilatlarının da istifa ettiği öğrenildi.
Sakarya İl Teşkilatı'ndan  yapılan istifa açıklamasında, Sakarya Gelecek Partisi Teşkilatı olarak 23 Ocak'tan bugüne kadar faaliyet gösterdikleri ifade edildi.

İl Başkanlığı çalışma ekibinin Sakarya'nın mozaiği olacak şekilde oluşturmaya gayret edildiği kaydedilen açıklamada; " Derdi vatan, millet olan ülkesine hizmet etmek isteyen, samimi güzel insanlardan yönetim oluşturduk ve yola çıktık. Bizler Gelecek Partisi'nin programını ve tüzüğünü okuduk. Onun siyasetini yaptık. Adil olduk, samimi olduk, şeffaf olduk. Ülkemizin geleceği olacağımızı zannederek sorunlara çözüm sunacak siyaseti ortaya koymak için gece gündüz canla başla çalıştık. Sakarya'da teşkilatlanmanın maddi, manevi yükünü çektik. Ancak biat kültüründen gelen ilkesizlerin baskı ve zorlamalarına maruz kaldık. Bizden çalışan/üreten bir teşkilat değil biat eden bir teşkilat olmamız istendi. kabul etmedik, direndik. Bizler Türkiye'nin ilkesiz siyasetçilerine karşı bir duruş sergilemek, alternatif olabilmek için bu yola çıktık. İlkesiz siyasetçilerin siyasi hedeflerine hizmet etmek için değil. Sayın genel Başkan Ahmet Davutoğlu istediği kadar hukukun üstünlüğünden, adam kayırmacılığı yapılmayacağından, ileri demokrasiden dem vursun. İştir kişinin ayinesi, lafa bakılmaz. Şunu gördük ki; haksızlığı kendisine yakın olanlar yaptığında adil değil, taraf olmaktır. Türkiye'de zaten adam kayıran, adaleti hiçe sayan, halkı yanıltan partiler var. Bunlardan bir tane daha sıfırdan inşa etmenin vatana, millete zaman ve enerji kaybettirmenin bir anlamı olmadığına inandığımızdan Sakarya Teşkilatı olarak bizler görevlerimizden ve partiden istifa ediyoruz. Bu vesile ile yalnız bırakmayan, teveccüh gösteren Sakaryalı hemşerilerimize ve görev süremiz boyunca birlikte olduğumuz arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz" denildi.

YORUM YAP
Adınızı yazınız
Yorumunuzu yazınız!

İLGİLİ HABERLER

Etiketlere göre arama:

Aramaktan Vazgeç