04 Mart 2024|Pazartesi,13:33:26
 
  • HAVA DURUMU:
  • Parçalı Bulutlu
PİYASALAR Güncelleme : 04.03.2024
DOLAR
31,5045 0,45
EURO
34,2124 0,51
ALTIN
2.110,89 0,47
BİTCOİN
$65.118 5,36
HAFTANIN POPÜLER YAZARI
Av. Begüm Gencer Aytaç
Av. Begüm Gencer Aytaç7 SORUDA İŞÇİ-İŞVEREN UYUŞMAZLIKLARINDA ARABULUCULUK7 dakika da okunur
01 Aralık 2023 - 22:49
01 Aralık 2023 - 22:492 dakika da okunur 0 yorum Koleksiyona EkleŞİKAYET BİLDİR
Toprak Turizm
  • PAYLAŞ
2 dakika da okunur
0 yorum

Sakarya 31 Mart'a hazır

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, “Sakaryalı hemşehrilerimizin AK Parti'mize, Cumhur İttifakı'na ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a olan sevgisi, inancı ve saygısı bizler çok hoşnut ediyor.

Sakarya 31 Mart'a hazır
Toprak Turizm


sakarya liderine; lideri sakarya’ya çok güveniyor. 31 Mart günü sakarya yine sandıkları patlatacak inşallah” dedi.

sakarya ÜZERİNE DÜŞENE YAPACAK”

Düzenli olarak esnaf ziyaretlerini sürdüren AK Parti sakarya İl Başkanı tever">yunus tever, Adapazarı’nda ziyaretlerde bulundu. Esnafları ziyaret ederek çay sohbetlerine ortak olan Başkan tever, sakarya’nın Türkiye Yüzyılına hazır olduğunu dikkat çekti. Başkan tever, 31 Mart’ta gerçekleşecek olan yerel seçimlerde sakarya’nın üzerine düşeni yapacağını vurguladı.

“İLK GÜNKÜ AŞKLA”

Sahadaki ziyaretlerini değerlendiren Başkan tever">yunus tever, “Gönül belediyeciliğimizin meyvelerini sahada alıyoruz. Daha henüz Adaylarımız bile belli olmamışken sakaryalı hemşerilerimizin AK Parti’mize, Cumhur İttifakı’na ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgisi, inancı ve saygısı bizleri çok hoşnut ediyor. sakarya liderine; lideri sakarya’ya çok güveniyor. 31 Mart günü sakarya yine sandıkları patlatacak inşallah” ifadelerini kullandı.

“SÜREÇ DEVAM EDİYOR”

Başkan tever">yunus tever, “Genel Merkezimizin belediye başkan adaylarımızı belirleme süreci etkin bir şekilde devam ediyor. Temayülümüzün ardından Genel Merkezimiz saha araştırmalarıyla, istişarelerle, komisyon görüşmeleriyle ve diğer yöntemler ile süreci en güzel şekilde yürütüyor. Halkımızın bağrına basacağı adaylarımız ile sakarya bir kez daha ‘Durmak Yok, Yola Devam’ diyecek inşallah” ifadelerini kullandı. 

YORUM YAP
Adınızı yazınız
Yorumunuzu yazınız!

Etiketlere göre arama:

Aramaktan Vazgeç