- HAVA DURUMU:
-
Parçalı Bulutlu
Off-road şenliği nefes kesti
Kartepe'de düzenlenen Off-Road ve Doğa Şenliği aksiyon dolu görüntülere sahne oldu.
![Off-road şenliği nefes kesti](dokumanlar/haber/off-road-senligi-nefes-kestic2tty2lzau_d.webp)
kartepe Belediyesi'nin desteklediği, kartepe off-road doğa Spor Kulübü iş birliğinde düzenlenen off-road ve doğa Şenliği Maşukiye'de gerçekleştirildi.
2 gün süren şenlikler birbirinden heyecanlı gösterilerle izleyenlere aksiyon dolu anlar yaşattı. Şenliğin startını kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman verdi. Kocaman, "Zorlu parkurlarda adrenalin yüklü kıyasıya bir mücadele. off-road ve doğa Şenliği tüm heyecanıyla kartepe'de yaşanıyor. Tüm yarışmacılarımıza başarılar diliyorum" dedi.
kartepe off-road ve doğa Şenliği’nde S-1, S-2, S-3, S-4 kategorilerinde mücadele edildi. Dereceye girenlere ödülleri törenle verildi.
![off-road-senligi-nefes-kestic2tty2lzau](dokumanlar/haber/galeri/off-road-senligi-nefes-kestic2tty2lzau_59954.jpg)
![off-road-senligi-nefes-kestic2tty2lzau](dokumanlar/haber/galeri/off-road-senligi-nefes-kestic2tty2lzau_59955.jpg)